ניקוי שטיחים ברמת גן

 

ניקוי שטיחים ברמת גן - ניקוי שטיחים מהווה פעולה שגרתית וחשובה מאוד. לרוב, כל אדם מנקה את השטחים בביתו באופן עצמאי וכמובן: שטחי למדי, באמצעות טאטוא השטיח באמצעות מטאטא מיוחד או העברת שואב אבק על השטיח. אולם, לא פעם השטיח צובר בו לכלוך, כתמים ואבק קשים מאוד, אשר בלתי אפשרי להסיר אותם באופן עצמאי. במקרה שכזה, כדאי מאוד לבחון את האפשרויות העומדות על הפרק לצורך ניקוי השטיח באופן יסודי, כאשר האופציה הטובה ביותר ללא ספק היא לפנות לשירותי חברה המבצעת ניקוי שטיחים באופן מקצועי, יסודי ומנוסה.

  

 ניקוי שטיחים ברמת גן

 

סוגי שטיחים

חשוב מאוד לדעת שניקוי שטיח באופן יסודי נדרש הן כאשר השטיח צובר בו לכלוך או כתמים שבלתי ניתן להסיר באופן עצמאי והן מדי פרק זמן כלשהו שכן, פעולות הניקיון השגרתיות אינן באמת מספקות את היסודיות הדרושה בניקיון הרמטי לשטיח. את השטיח יש לנקות בהתאם לסוגו. ניתן למצוא כיום שטחים העשויים מסיבים סינתטיים כאשר הסיבים עשויים לרוב מפוליאסטר, פולי אריתן או חומרים סינתטיים אחרים. מדובר על שטיחים שקלים יחסית לניקוי. מלבד השטיחים הללו ניתן למצוא כיום שטיחים העשויים מסיבים טבעיים כגון: שטיחי צמר, משי או כותנה. שטיחים אלה מיוצרים בעבודת יד או מכונה והם נחשבים לשטיחים יקרים. סוגי שטיחים נוספים שניתן למצוא גיום הם השטיחים הפרסים אשר יש לנקות אותם בצורה עדינה אשר תשמר את הסיבים שבהם.

 

האם כדאי לנקות שטיחים באופן עצמאי?

חשוב מאוד לדעת שכל שטיח ניתן לניקוי, אולם, ישנם כתמים אשר בלתי ניתנים להסרה כגון: כתמים של דבקים תעשייתיים, שמן תעשייתי ועוד. תהליך הניקוי של כל שטיח משתנה בהתאם לסוג השטיח ובהתאם לאופי הכתם או הלכלוך בשטיח. לא מעט אנשים בטוחים שניתן לנקות את השטיחים שלהם באופן עצמאי, אולם, כאשר מדובר בניקיון יסודי באמת ובהסרת לכלוך וכתמים קשים, אין ספק שפעולות ניקיון עצמאיות לא מספיקות. אנשי מקצוע העוסקים בתחום ניקוי שטיחים יודעים כיצד לבצע את עבודת הניקוי בצורה הטובה ביותר ובהתאם למספר שלבים: הסרת הלכלוך היבש, הזרקת מים וחומרי ניקוי, קרצוף השטיח באמצעות מברשת או מכונה עם מברשות מסתובבות, שאיבה או סחיטה של השטיח ולאח מכן ייבוש השטיח בחדר ייבוש מיוחד. ניקוי שטיח יכול להתבצע בבית הלקוח, אך לא פעם במקרים קשים יהיה צורך לקחת את השטיח למקום העבודה של אנשי המקצוע, שם יהיו להם את הכלים המיוחדים לצורך עבודה זו.

 

כיצד תבחרו את אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום ניקוי שטיחים ברמת גן?

אם אתם מתגוררים ברמת גן והשטיחים שבביתכם זקוקים לניקוי יסודי ואיכותי, על מנת להסיר מהם כתמים ולכלוך קשים ועל מנת להעניק להם מראה טוב ונקי, הרי שחשוב מאוד לבחור את אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום ניקוי שטיחים ברמת גן. על אף שההיצע בתחום חברות לניקוי שטיחים באזור זה הינו גדול, חשוב מאוד שלא להתפשר על חברה חובבנית בתחום ניקוי שטיחים אשר אין לה מספיק ידע, ותק או ניסיון בתחום ניקוי שטיחים. בכדי שאנשי המקצוע שיבחרו לצורך הליך ניקוי השטיחים שלכם יבצעו את העבודה הטובה ביותר, עליכם לבדוק היטב במי מדובר, מהו הותק של אנשי המקצוע בתחום ניקוי שטיחים ברמת גן, האם מדובר על אנשי מקצוע מומלצים ועוד. רצוי לחפש באינטרנט מידע אודות אנשי מקצוע ברמת גן אשר מציעים שירות ניקוי שטיחים וכן, לקבל המלצות הן בפורומים ייעודיים וברשתות חברותיות באינטרנט או מחברים, בני משפחה או מכרים, אשר בחרו בעבר שירות ניקוי שטיחים ברמת גן ויכולים להעיד על טיב אנשי המקצוע, המקצועיות שלהם, האמינות שלהם והיכולת שלהם לנקות כל שטיח מכל סוג בצורה הטובה ביותר.

 

ניקוי שטיחים ברמת גן- תנו למקצוענים לעשות את העבודה בשבילכם!

אצלנו ב"אקדמיה לניקיון" תוכלו למצוא את מיטב המוכשרים בתחום, אשר מתמחים בניקוי שטיחים מכל סוג אפשרי. הניקוי נעשה במכשירים המתקדמים ביותר שיש לשוק להציע ובאמצעות החומרים הטובים והיעילים ביותר שניתן למצוא, זאת על מנת להשיג תוצאה לא פחות ממושלמת- עם תחושה של התחדשות בריח מרענן!

השירות שלנו מלווה בחיוך, הוגנות ושקיפות מלאה הן במחיר והן בעבודתנו היסודית. 

טכנאי גז
אקדמיה לניקיון - ניקוי ספות ריפודים ושטיחים