ניקוי שטיחים בבית או במשרד: ניקוי שטיחים מקיר לקיר, ניקוי שטיחי רכב ועוד​

ניקיון שטיחים ע”י חברה מקצועית

הניסיון הרב שלנו בניקיון שטיחים מותאם במיוחד לצרכנים בארץ!

אם השטיחים שבביתכם או במשרד נראים דהויים, מרופטים, מאובקים או מלאי כתמים, הרי שהגיעה העת לנקותם באופן מקצועי. חשוב לדעת שמעבר לחזותם הבלתי אסטטית, שטיחים מלוכלכים שאינם מנוקים כראוי מפתחים עם הזמן גם ריח רע ואף מהווים מפגע בריאותי.

בעזרת ניקיון שטיחים יסודי ומעמיק יזכה השטיח לחזות מחודשת, רעננה ואיכותית, רכותו תושב אליו והוא יהיה נעים למגע ולדריכה ואף יפיץ ניחוח נעים בחלל בו הוא פרוס.

 

 

האם השטיח שלכם באמת נקי?

 

גם אם אתם שואבים את השטיח באופן קבוע והוא נראה נקי, אם לא מדובר בשטיח חדש סביר להניח שהוא מלא בבקטריות ובאבק. הסיבה לכך נעוצה בעובדה הפשוטה שעל שטיחים דורכים במשך היום אנשים שונים, הנושאים על סוליותיהם ורגליהם סוגי לכלוך ומזהמים רבים, שמקורם עשוי להיות בחדרי שירותים, בקרקע או ברצפות לא נקיות. הלכלוך מועבר אל השטיח כאשר הלחץ והשפשוף של פעולת הדריכה מחדירים אותו עמוק אל תוך הסיבים, כך שלעיתים קרובות לא ניתן להוציאו עם שואב אבק וחומרי ניקוי רגילים. במקרים אלו, הדרך היחידה לנקותו באופן יסודי הינה בעזרת חברת ניקיון שטיחים מקצועית.

 

 

היתרונות של ניקיון שטיחים מקצועי

 

ניקיון שטיחים מקצועי נחוץ עבור כל סוג של שטיח, ובעיקר ל ולשטיחים יוקרתיים וייחודים הדורשים טיפול עדין ומיוחד. ניקיון שטיחים מסיר את האבק, החול והלכלוך הפנימי שהצטברו בו עם השנים, מחזיר לשטיח את ברק נעוריו, ובמקרים רבים חוסך את הצורך ברכישת שטיח חדש. תהליך זה  מסיר מהשטיח  כמעט את כל סוגי הכתמים, גם העקשניים והדביקים ביותר, מחדש את גווניו ומחזיר לו את רכותו וגמישותו.

 

 

 

תהליך ניקיון שטיחים מקצועי

 

ניקיון שטיחים מקצועי הינו תהליך מווסת ומבוקר המשתנה בהתאם לסוג השטיח, מצבו  וגילו, ולכן מתחיל באבחון הקובע את אופן הניקיון. במרבית המקרים ניקיון שטיחים מקצועי מורכב ממספר שלבים בסיסיים המבוצעים בעדינות וקפדנות, וכוללים השרייה של השטיח באמבט מים עם חומרי ניקוי מיוחדים, שטיפה בלחץ, הברשה עם שמפו שטיחים ייחודי באופן יסודי, שטיפה במים עם חומרי ריכוך. חשוב לדעת כי חברה מקצועית, כמו האקדמיה לניקיון, תשתמש רק בחומרי ניקוי נושאי תו תקן וידידותיים לסביבה, אשר אינם מכילים כימיקלים העלולים להזיק לסיבי השטיח. כמו כן, חומרים אלו אינם פוגמים בגווני השטיח או באיכותו, ואינם עלולים לגרום לתגובות אלרגניות אצל אנשים בעלי רגישויות. לבסוף, כאשר מדובר בשטיחים יקירם ועתיקים תהליך הניקוי מבוצע רק באופן ידני, ואילו שטיחים שאינם יציבים מבחינת צבעיהם עוברים תהליך ניקוי יבש בלבד.

 

ניקוי שטיחים מקיר לקיר למשרדים או למגזר הפרטי

עובדינו יודעים לטפל בכל סוגי השטיחים ובכל סוגי הכתמים, במקצועיות וביעילות מירבית. כמובן שאנו דואגים לצייד אותם בציוד המתקדם והחדיש ביותר לניקוי שטיחים מקיר לקיר. אנו משתמשים בחומרי ניקוי המקצועיים והאיכותיים ביותר שיש לשוק להציע.

שירותי ניקוי השטיחים מקיר לקיר הניתנים על ידי חברת האקדמיה לניקיון , מתבצעים עד עומק בסיס הסיבים. מבחנים קלינים מוכיחים כי ניקוי שטיחים מקיר לקיר מקצועי המנוקה בשיטה שבה אנו מנקים, מפחית את רמת המיקרואורגניזים ב- 92.5% בממוצע, וזאת על ידי השוואת רמת החידקים, השמרים והעובש הנותרים בשטיח לפני ואחרי הניקוי.חברת האקדמיה לניקיון מחוייבת לשמירה על איכות הסביבה, ולמתן שירות מהמדרגה הראשונה. אנו מסוגלים להתאים את שעות עבודתינו בהתאם לצרכי הלקוח. ולפיכך אנו יכולים לתת שירות ללקוחות העסקיים 24 שעות ביממה. אתם בוודאי תופתעו לשמוע שביחד עם זאת מחירנו הינם מן האטרקטיביים בשוק.

מכיוון שאנו שומרים על הסטנדרטים הגבוהים ביותר, אנו מבצעים בסיום כל עבודה בדיקה ופיקוח סופי ובמקרה הצורך לא נהסס לחזור על כל צעד בתהליך הניקוי. דבר שעשוי להיות נחוץ על מנת לספק לכם את השטיח הנקי ביותר שניתן. מניסיוננו הרב הגענו למסקנה שהפיקוח והמגע הסופי של כל עבודה הם אלו שעושים את ההבדל הגדול.

 

 

למה כדאי לפנות לאקדמיה לניקיון?

 

עמידה וגמישות בזמנים – אנו חברה הדוגלת בעמידה בזמנים, ושירות המותאם לצרכי הלקוח.

ציוד וחומרי ניקוי – חברת האקדמיה לניקיון משתמשת בציוד וחומרי ניקוי מהמתקדמים היותר שיש בשוק. חומרי הניקוי שאנו משתמשים הם ירוקים וידידותיים לסביבה.

צוות העובדים – כל עובדי החברה הינם אדיבים מקצועיים ומיומנים באומנות ניקוי והסרת כתמים וריחות משטיחים. כמו כן אנו דואגים ליידע ולהדריך את העובדים בכל החידושים שיש בענף. וכתוצאה מכך עובדינו תמיד נשארים בחזית הענף.

תהליך הניקוי – חברת האקדמיה לניקיון מנקה את השטיחים לעומקם ולבסיס סיבי השטיח. וביום העבודה שטיחכם יראה וירגיש נפלא, נעים ובריא. צבעו יחזור לקדמותו, והכתמים יעלמו.

שביעות רצון ואחריות – בחברת האקדמיה לניקיון שביעות רצון ואחריות מובטחת!

מחירים – מחירנו הינם מהאטרקטיביים ביותר בשוק, וזאת מכיוון שאנו עובדים על לקוחות מפה לפה, ועל לקוחות חוזרים. הפרסום שלנו זוהי העבודה והמאמצים שאנו עושים לספק את מכלול צרכי לקוחותינו.

השרות שלנו – אנחנו מגיעים מהר ובזמן ויודעים כיצד יש לבצע ניקוי שטיחים מקיר לקיר. הוותק והניסיון של בעלי המקצוע שלנו עושה את כל ההבדל. עבודה אחראית ונקייה באחריות וכן שמירה על קשרים עם לקוחות ועזרה גם ע”י יעוץ ובדיקה תקופתית.

טכנאי גז
אקדמיה לניקיון - ניקוי ספות ריפודים ושטיחים